آرایشی و زیبایی

7 روش مهم تشخیص لوازم آرایشی اصل از فیک

تشخیص لوازم آرایشی اصل

7 روش مهم تشخیص لوازم آرایشی اصل از فیک

متاسفانه در کشورمان فروش محصولات آرایشی تقلبی به صورت حضوری یا آنلاین، با افزایش بی سابقه ای مواجه گردیده است. در زمان خرید لوازم آرایشی برای شما نیز اتفاق افتاده است که نمی توانید لوازم آرایشی اصل را تشخیص بدهید. در زمان خرید با انبوهی از محصولات آرایشی از برند ها و کالا های مشابه اصل برخورد کرده اید.

محصولات آرایشی که روی پوست خود می زنید، یا لوازم آرایشی که با آن آرایش می کنید، قرار است ساعت ها بر روی پوست شما باقی بماند. بنابراین نحوه تشخیص لوازم آرایشی اصل و فیک، موضوعی بسیار با اهمیت است.

بهترین حالتی که پس استفاده از این نوع محصولات اتفاق می افتد، این است که نتیجه آن چیزی نخواهد شد که انتظارش را داشتید. استفاده از لوازم های آرایشی غیر اورجینال بسیار خطرناک است؛ چراکه لوازم آرایشی تقلبی آسیب های جبران ناپذیری به سلامت شما وارد می کنند.

زیباروی(فروشگاه اینترنتی لوازم آرایشی اورجینال و اصل) برای محافظت از شما در برابر این مشکلات، نکات مهمی را برای تشخیص اصل بودن لوازم آرایشی گردآوری کرده است تا هیچ موقع پس از خرید لوازم آرایشی اصل از انتخاب خود پشیمان نشوید.

روش های تشخیص لوازم آرایشی اصل

1-باکس یا جعبه محصول

محصولات آرایشی تقلبی را می توانید با مشاهده باکس و جعبه محصولات آرایشی و توجه به جزئیات شناسایی کنید. اما ممکن است در بازار با محصولات تقلبی کیفیت خوب یا به اصطلاح “High Copy – های کپی” برخورد کنید که تشخیص آنها حتی توسط افراد خبره نیز دشوار است. حال راه حل چیست؟

همواره به یاد داشته باشید که قبل از خرید لوازم آرایشی، به وب سایت سازنده آن محصول مراجعه کنید و آن را به خوبی برسی کنید. اگر با ناهماهنگی هایی مانند تفاوت در رنگ، فونت و اندازه نوشته ها برخورد کردید، بدانید که ممکن است محصول مورد نظر تقلبی باشد.

تشخیص اصل بودن لوازم آرایشی

از نشانه های دیگر محصولات تقلبی می توان به پلاستیک بی کیفیت، رنگ های پریده، آیینه های نامناسب و وجود غلط های املایی در متن معرفی محصول اشاره کرد.

یکی از مهم ترین علائم محصولات فیک، تفاوت در وزن محصول است. اگر محصول نسبت به وزن اعلام گردیده روی باکس و جعبه خیلی سبک به نظر می رسید، بایستی که به اصالت آن لوازم آرایش شک کنید.

پیشنهاد زیباروی به مشهدی های عزیز برای خرید لوازم آرایشی اصل در شهر شیراز حتما مقاله”خرید لوازم آرایشی اصل در شیراز” را مطالعه کنید.

2- از فروشندگان مشکوک لوازم آرایشی اصل نخرید

همیشه محصولات آرایشی مورد نیازتان را از فروشگاه هایی بخرید که جواز کسب دارند و مورد برسی نهاد های نظارتی هستند. یکی از نشانه های عجیب و غریب فروش محصولات غیر اورجینال در فروشگاه ها، تخیف های بسیار زیاد است.

مثلا بعید است که ریمل یا یک سایه چشم با 80 % تخفیف جهت فروش به نمایش گذاشته گردد. البته به این نکته توجه داشته باشید که قیمت بالای یک مدل لوازم آرایشی، تضمینی بر اصالت آن محصول نمی باشد.

لوازم آرایشی تقلبی در ایران

برای آگاهی از قیمت های لوازم آرایشی اصل مطلب “قیمت روز لوازم آرایشی اصل عمده + دانلود لیست قیمت 1400” را از زیباروی(فروشگاه لوازم آرایشی اورجینال و اصل) مطالعه کنید.

3- بارکد، شماره سریال و اطلاعات ساخت محصول را برسی کنید

با مطالعه و برسی شماره سریال، بارکد و اطلاعاتی که بر روی لوازم آرایشی حک گردیده است. می توانید از اصالت محصولات مطمئن شوید. بارکد موجود در محصولات تقلبی نمی توانند با کشور سازنده ای که روی باکس و جعبه محصول درج گردیده است، مطابقت داشته باشند.

تشخیص اصل بودن لوازم ارایشی با بارکد

علاوه بر این، باکس و جعبه ی اصلی لوازم آرایشی اصل دارای اطلاعات دقیق در رابطه با ترکیبات آرایشی هستند. گاهاً دستور العمل هایی به زبان های مختلف همراه دارند. اگر اطلاعات درج شده بر بسته بندی لوازم آرایشی محدود باشد یا به موارد اندکی اشاره کند، آن محصول جعلی است.

4- قبل از خرید محصول را تست کنید

همیشه هنگام خرید های حضوری، از فروشنده یک تستر برای آزمایش محصول مورد نظرتان بخواهید. هنگام آزمایش لوازم آرایشی، اصالت یا تقلبی بودن محصولات را متوجه خواهید شد. به عنوان مثال، رژ لب اصل همیشه باید روان و یکنواخت بر روی لب هایتان پخش شود و یک ریمل اصلی نباید به مژه های شما بچسبد و هرگز خرد نشود.

لوازم آرایشی اصل و فیک

5- به بافت و رایحه لوازم آرایشی توجه کنید

لوازم آرایشی تقلبی را به راحتی می توان از طریق توجه به رایحه و قوام محصول تشخیص داد. لوازم آرایشی غیر اورجینال ممکن است بوی بدی داشته باشند یا به شدت معطر باشند.
آن دسته از لوازم آرایشی که پایانی مات حاصل می کنند، نباید هیچ گونه درخشندگی یا یا مواد براق عجیب و غریبی داشته باشند.

محصولات آرایشی کرمی نباید به طور لایه لایه از هم جدا شوند و یا حاوی ناخالصی باشند. ریمل های آرایشی تقلبی نیز ممکن است برس متفاوتی نسبت به محصول اصلی داشته باشند.

لوازم آرایش اصل

6- اسفنج ها و قلم مو های آرایشی را چک کنید

حتی اگر بسته بندی و ظاهر محصولات تقلبی شباهت زیادی به محصولات اصلی داشته باشند. می توانید با نگاه کردن به قلم مو ها و اسفنج های موجود در بسته بندی کالا، محصولات غیر اورجینال را تشخیص دهید. آنها تفاوت هایی در اندازه، شکل، رنگ و نظم و کیفیت مو های استفاده شده در قلم مو دارند.

لوازم آرایش مرغوب

پیشنهاد می کنیم، برای شناخت بهتر برند های لوازم آرایشی اصل مطلب “بهترین برندهای لوازم آرایشی اصل” را از زیباروی مطالعه کنید.

7- به رتبه بندی سایت و نظرات مشتریان برای تشخیص لوازم آرایشی اصل توجه کنید

اگر عادت دارید که لوازم های آرایشی خود را از به طور آنلاین از سایت های فروش محصولات آرایشی تهیه کنید، برسی محصول و رتبه بندی فروشنده را فراموش نکنید. اگر شکایات ثبت گردیده زیادی از آن سایت وجود داشته باشد.

خرید لوازم آرایشی اصل

همچنین مشتریان نظرات منفی نسبت به آن فروشگاه داشته باشند. سایت گوگل با در نظر گرفتن این اطلاعات به هنگام نمایش نتایج جستجو، رتبه پایینی برای این نوع سایت ها قائل می شود. همچنین با مرور نظرات و بازخورد ها، می توانید تقلبی یا اورجینال بودن یک محصول را تشخیص دهید. اگر نظرات منفی زیادی وجود داشت، از خرید خودداری کنید.

منبع: wisdom.ninja

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *